top of page

5 סיבות לקבל באהבה את השיער האפור שלך

למקרה שלא שמתם לב, אנחנו בעיצומה של מהפכת שיער אפור.

קווצות שיער כסופות, גוונים לבנים קרמיים ושיער בצבע מלח ופלפל הם טרנדים שלא היו כדוגמתם, כשיותר ויותר נשים ממשיכות לקבל באהבה את השיער הטבעי שלהם.

בהתחשב בכך שחלק מהנשים מתחילות למצוא שערות אפורות בשנות העשרים לחייהן (או במקרים מסוימים אפילו קודם לכן), האם לא הגיע הזמן שנאמץ את מה שהגנטיקה שלנו נתנו לנו?

יש משהו משחרר – שלא לומר אופנתי! – בפשוט לתת לו לצמוח כבר.

גם תעשיית טיפוח השיער נכנסת לטרנד.

מעצבי שיער גוזרים סגנונות קצרים יותר שעוזרים לאמץ את שלב הגדילה, מוצרים ששומרים על מראה רענן ומלוטש של גוונים לבנים צצים על המדפים, ויותר מומחים מדברים על תחזוקה נכונה של שיער אפור.


זה טרנדי

פעם רק גברים זכו לתשואות על השיער הלבן המכובד שלהם.

אבל בימים אלה נשים שמציגות לראווה את המראה הטבעי שלהן בדרכים חדשות ומעצימות.

מתוכניות טלוויזיה וסרטים, דרך מסלולי אופנה עילית ועד לאנשים שאנחנו מכירים ומשוחחים איתם בחיי היומיום שלנו, ברור שיותר ויותר נשים מאמצות את שיערן האפור. למעשה, המונח "שיער לבן" כבר לא מעלה דימוי של סבתא במקום זאת, אנחנו רואים דוגמניות צעירות יותר, נשות מקצוע חזקות ונשים רגילות שמוכיחות עד כמה שיער אפור יכול להיות יפה – בכל גיל.


זה יכול לחסוך לך כסף

אנחנו אוהבים טאצ'-אפ טוב לא פחות מהאדם הבא, ולאמץ את השיער האפור שלך לא בהכרח אומר שלעולם לא תיגעי שוב בבקבוק צבע. עם זאת, יש מה לומר על הכסף שאת יכולה לחסוך על ידי דילוג על טיפולים יקרים ופעולות אחרות במספרה על ידי שחרור וקבלה של השיער האפור שלך. בנוסף, אחרי כל השנים האלה של נגיעה בשורשים, לא יהיה נחמד פשוט לדלג על כל ההמולה והמהומה הזאת? למרות שסביר להניח שתתגעגעי למספרה שלך, רק תחשבי על כל הזמן שתחסכי בכך שלא תצטרכי לבקר אותה כל חודש לביקורי תחזוקה.


זה טוב יותר עבור השיער שלך

כסף וזמן בצד, לא לצבוע את השיער בתדירות גבוהה כמו פעם הוא ללא ספק טוב עבור השיער והקרקפת שלך בפועל. למרות שהפורמולות שיש לנו בימינו ידידותיות יותר לשיער שלך, הן עדיין גורמות לשבירה מסוימת ולנזק בכל פעם שאת משתמשת בהן. שערות אפורות מועדות במיוחד להינזק על ידי צבעים מסוג זה, שכן זקיקי שיער אפורים נטולי מלנין (הכימיקל הטבעי שמעניק לשיער פיגמנטציה מלכתחילה).

בנוסף, הקוטיקולה עצמה דקה יותר. קוטיקולה דקה יותר פירושה שהשיער מוגן פחות מפני מים, קרני UV, לחות, עיצוב בחום ו – ניחשתם נכון! – כימיקלים. אז ככל שתתחילי לשים לב ליותר אפורים, לקבל אותם במקום להסתיר אותם יהיה למעשה בריא יותר לשיער שלך בטווח הארוך.


זהו מראה אנטי אייג'ינג טבעי

האינסטינקט הראשוני שלך עשוי לגרום לך להסתיר את השיער האפור שלך כי אתה מרגישה כאילו זה גורם לך להיראות זקנה. זה לא בהכרח המקרה. שיער כהה נוטה להדגיש את תווי הפנים אפילו יותר מאשר שיער בהיר יותר, ולכן שיער אפור עשוי למעשה לרכך את המראה הכללי שלך. אם את רוצה להפיק את המרב מהשיער החדש והטבעי שלך, תתייעצי עם מעצב השיער שלך כדי להחדיר לחות לגוונים האפורים שלך זה יחזיר ברק לשיער שלך. זה מחמיא, ובשילוב עם גזרה רכה יותר שממסגרת את הפנים, זה יכול להראות גם צעיר לחלוטין.


זה ממש משחרר

תראי, בסופו של יום נשים צריכות לעשות מה שגורם להן להיראות ולהרגיש טוב, וכל אישה היא שונה. עם זאת, אם נמאס לך לגרש שערות אפורות ואת מרגישה כאילו השקעת יותר מדי זמן, כסף ומאמץ בשמירה על אותו צבע שיער בשנים האחרונות, את לא לבד. בימים אלה יש המון קבוצות תמיכה ברשתות החברתיות לנשים שאימצו את שיערן האפור ולא הביטו לאחור מאז. לא רק שנשים אלה משוחררות מהלחצים של המשך מאבק בלתי אפשרי, הן גם נוקטות עמדה לגבי המוסר הכפול ארוך השנים בין גברים לנשים ככל שהן מזדקנות. אם גם לך נמאס מכל זה, אז כנראה שלקבל ולאהוב את השיער האפור שלך יהיה ממש משחרר גם עבורך.

Comments


<meta name="google-site-verification" content="OJLwQcyCU28Z8fw_OHbxes61dNkCQrBGNezqSRrrysQ" />

bottom of page