top of page

טיפוח שיער

1. לחפוף את השיער שלך באופן קבוע.

שטיפת השיער מבטיחה באופן קבוע כי הקרקפת והשיער שלך נקיים מלכלוך ושמן עודף. עם זאת, התדירות הנכונה תלויה בסוג השיער ובהעדפות האישיות שלך. אם יש לך שיער יבש מאוד, להגביל את החפיפה שלך לפעמיים בשבוע. אם יש לך קרקפת שמנונית, לחפוף את השיער בימים חלופיים יכול לעזור.

2. השתמשי בשמפו ללא כימיקלים.

את באמת לא יכולה לשלוט בכל הגורמים הסביבתיים שפוגעים בשיער שלך, אבל מה שאת יכולה לשלוט בו הוא סוג של השמפו שאת משתמשת.

הפחיתי את הכימיקלים בשמפו שלך, זה בריא יותר לשיער שלך. שמפו עדין שמתאים לסוג השיער שלך.

סולפטים ופרובנים בשמפו משמשים להקציף ולשימור, אך הם יכולים לגרום לגירוי בעור לאורך זמן ולהגדיל את הסיכון להפרעות הורמונליות.

3. מרכך נכון

המרכך שלך מכיל מרכיבים שהופכים את השיער לחלק יותר וקל לניהול. מרכך מגן על השיער שלך מפני נזקים סביבתיים וחום. עם זאת, עם מרכך משתמשים רק על קצוות השיער ולא על הקרקפת שלך. כמו כן, הקפדה לשטוף מרכך ביסודיות ולקרוא את הוראות השימוש.

4. יבשי את השיער באופן טבעי

אנחנו יודעים. פן או מחליק עושים את השיער שלך יפה כמו זה של האלילה על המסך שלך. אבל עיצוב בחום מוגזם יכול להזיק לקרקפת ולשיער שלך. הגבלי שימוש בחום לאירועים חשובים, ייבוש טבעי לאחר שמפו היא הדרך הטובה ביותר. לעולם אל תישני עם שיער רטוב או תסרקי שיער רטוב ללא מרכך.


5. שמני את השיער שלך כראוי

טיפולי טרום שמפו כמו שמן ועיסוי משפרים את זרימת הדם על הקרקפת,

מרגיעים את השרירים, מגבירים את הברק ומזינים את השיער.

זה גם משחזר את תכולת הלחות, מאפשר צמיחת שיער ומתקן קצוות מפוצלים. את יכולה לבחור מתוך שמן קוקוס, שמן שקדים, שמן זית, שמן קיק וכדומה. הימנעי משימוש בשמן מינרלי על השיער שלך.

מדי פעם, למרוח שמן חם לעטוף את הראש במגבת ולתת לשמן לעבוד. תשקלי שימוש במסיכת שיער לפני החפיפה. זה עוזר בהפחתת החיכוך בין קווצות שיער במהלך השימוש בשמפו.

6. השתמשי במסרק רחב שיניים

שיער רטוב נוטה לשבירה. תני לשיער שלך להתייבש ולאחר מכן להשתמש במסרק רחב שיניים כדי להבריש את השיער שלך. מהקצוות לשורש.

7. עצבי את השיער שלך באופן טבעי

מי לא אוהב את התלתלים המדהימים האלה או גלים מושלמים?

את יכול להשיג את זה גם לא דרך דרך חום.

אם אתה עדיין רוצה להשתמש במיישר או בפן, שווה להשקיע במוצרי שיער שמכילים מגן חום טוב.

8. לגזור את השיער שלך באופן קבוע

לקצץ את השיער שלך כל 6-8 שבועות כדי להיפטר מקצוות מפוצלים.

9. לשתות יותר מים

לחות פנימית בשילוב עם לחות חיצונית היא המפתח לשיער מאוזן ובריא. ייתכן שאתם משתמשים במוצרי טיפוח ושמנים לשיער לחות, אך שתיית לפחות 3 ליטר מים מדי יום מבטיחה בריאות שיער טובה.

10. לאכול בריא

נמשיך לחזור על 'אתה מה שאתה אוכל' כל עוד נכתוב על טיפוח השיער וטיפוח העור. השיער שלך עשוי חלבונים וחומצות אמינו. הוא זקוק לתזונה הנכונה כדי לגדול היטב ולשמור על עצמו. ביצים, פירות יער, אגוזים, דגים, ירקות עליים ירוקים, בטטות הם חלק ממזונות נהדרים רבים לשיער בריא.

11. כובעים

בדיוק כפי שלאור השמש יש השפעה מזיקה על העור שלך, הוא חל גם על השיער שלך. קרני שמש יכולות להסיר את הלחות מהשיער ולהפוך אותו ליבש, השתמשי בכובעים כאשר את יוצאת כדי להגן על השיער שלך.

12. גומיות שיער

כיף להתהדר בשיער הפזור שלך, אבל אם משתמשים בגומיות שיער כדי להגביל את החשיפה למזיקים סביבתיים. השתמשי בגומיות שיער מבד במקום אלה מפלסטיק. אל תמשכי את השיער שלך חזק מדי בעת ביצוע קוקו או כל תסרוקת אחרת.

13. השתמשי בחולצת טריקו ישנה לעטוף שיער או לייבוש. ניתן להשתמש בחולצת הטריקו שלך כדי לייבש את השיער הרטוב מבלי לגרום נזק לשיער. מגבות מסורתיות מחוספסות מדי לשיער שלך ופוגעות בשיער לאורך זמן. שמרו את החולצות הרכות והוותיקות שלכם מעתה והלאה!

14. מקלחות חמות

מקלחות חמות מסירים את השמנים הטבעיים מהקרקפת שלך ומשאירים אותו .יבש ומתקלף. מקלחות עם מים פושרים או קרים טובות יותר בשבילך

15. מתח

אם את מבחינה במישהי עם שיער בריא, אנחנו יכולים להגיד שהיא דואגת קצת פחות. מתח יכול לגרום לנשירת שיער ושיער יבש ולא בריא.

16. כימיקלים

כימיקלים מהחלקה, סלסול וטיפולי שיער אחרים משפיעים על זקיקי השיער שלך, עלולים לשבש את צמיחת השיער ויכול גם להוביל לשבירת שיער.

17. עיצוב שיער

עיצוב באמצעות מחליקים, מייבשי שיער ומסלסולים לתקופות ממושכות משנה את מרקם השיער, גורם לשיער ליובש ולשבירה.

18. מים מלוחים

מים מלוחים פוגעים בקוטיקולה השיער, מגרה את הקרקפת וגורם לשיער לקשרים. גם מים עם כלור בבריכות שחייה.

コメント


<meta name="google-site-verification" content="OJLwQcyCU28Z8fw_OHbxes61dNkCQrBGNezqSRrrysQ" />

bottom of page